| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj syn byl také závislák a kolem třetího roku jsem to chtěla také utnout. Nemám ráda řešit tyto věci nátlakem a tak jsem začala dudlík lehce potírat lakem z lékárny proti okusování nehtů. Je to hrozně hořké. Ale předtím jsem o tom cca. 3 týdny vždy nenápadně se synem mluvila. Třeba když si vzal dudlík do pusy, tak jsem se ho zeptala, jestli je dudlík ještě dobrý. On řekl, že ano a já mu řekla, že časem mu možná nebude už chutnat, protože už je velký a dudlík se zkazí. No a když to hodněkrát slyšel, tak jsem začala ty dudlíky natírat, až mu přestaly chutnat. Problém s tím nebyl, protože se vlastně "kazil" ten dudlík a nebyl to nikdo z rodiny, kdo mu zakazoval dudlat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.