| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky mám dotaz, dcera 6let před 2 dny dostala ušní naslouchátka do obou uší, má diagnostikovanou převodní nedoslýchavost, pani doktorka na ORL na nás chrlila tolik informací o sluchadlech jak je jičstit, jak s nima zacházet atd. ,pak jsem jen zaregistrovala,že mluvila o tom že se s nima nesmí sportovat, jelikož těch informací bylo mnoho,tak mě vůbec nenapadlo se pídit dál a proč vlastně. Až doma když jsme si s MM přehrávali všechny informace, tak nám to došlo, dcera začala od září hrát tenis, takže sportuje, když nebude mítpři sprotu sluchátka tak neslyší pokyny trenérky a hraje špatně páč neví co má dělat, co třeba i běžná jízda na kole a běžné sportovní činnosti? Dcera je i zvyklá chodit sama ven na hřiště se starším bratem, mají ve vzyku se tam honit, je to hřiště s pískovým podkladem, a ten písek je tam úplněvšude. Nemáte někdo doma dítko taky s naslouchátky? Jak běžně fungujute? Nechci aby byla kvůli sluchadlům nějak omezovaná. A nemůžu jí býtneustále za zadkem a hlídat jí aby se sluchátky něco nestalo.Máme je zatím na trvalo,dokud nebudeme moct na operaci (plastika bubínků).Děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.