| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neprotrhli, to by asi zjistili hned po zákroku, nebo i ta naše logopedka. Její závěr byl, že při tom zákroku nějakým nástrojem zavadili o nerv, který to měkké patro ovládá. Prý se to v ojedinělých případech stává, sama o jednom slyšela. No naštěstí jsme to patro rozhýbali, teda syn. V péči logopedky byl skoro do sedmi let, do nástupu do první třídy.
Momentálně je synovi devět, zase docela často chrápe, ale mandle mu nedorostla. Nedávno jsme to nechali zkontrolovat na ORL. Máme se prý smířit s tím, že syn prostě chrápe. ~d~ A taky trpí na občasné krvácení z nosu, tam taky dr. na ORL neviděl žádný fyziologický problém. Ale tady to beru, já v dětství taky často krvácela z nosu a starší dcera taky. Tak to asi mají děti po mně. Vyrostla jsem z toho já, dcera taky a tak syn z toho taky určitě vyroste.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.