| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuju sice radu pro sebe, ale možná by se mohlo časem hodit i jako zdroj nápadů.

Máme v práci zvyk, že se k narozeninám dává kolegům a kolegyním společný dárek za vybrané peníze. Částka je daná, momentálně činí 500 Kč (10 přispívajících po 50 Kč). Většinou si každý řekne, co chce nebo na co si chce nechat přispět. Když ne, řeší se to většinou nějakou lahví dražšího vína.

No a já víno nepiju (a nejen víno, a rozhodně nepotřebuju alkohol od někoho dostávat) a ještě mám kulatiny, takže mě chtějí obdarovat spíš něčím osobnějším. Můj návrh, aby dělali, že žádné narozeniny nemám, neprošel ~l~.

No a já si mám něco přát a já vůbec nevím co. Takové ty běžné ženské dárky, co se objevují mezi kolegyněmi (něco do zahrady - strom, kytka, masáže, kabelka apod.) mě míjejí. Žádný zájem, kde by se dalo pořídit nebo kde bych plánovala něco nového nemám (no a na vzduchovku je to málo), cokoliv od jídla a pití (dárkové koše) mi přijde spíš jako nouzovka.

Jedna kolegyně si nechala přispět na let balónem, jiná na jezdecké potřeby, ale mě nenapadá nic podobného, co by bylo "šité" na mě.

Tak budu ráda za nápady, co byste si představili/y vy, že by se vám v podobné situaci líbilo dostat. Prostě víte, že něco stejně dostat musíte. Nemáte extra přání, ale víte jistě, co nechcete (jídlo, pití, kosmetika, masáže, šperky, něco do zahrady apod.). Neplánujete v nejbližší době si něco hezkého, na co by se hodil příspěvek, pořizovat (oblečení, kabelka, něco do domácnosti), nemáte v plánu žádný konkrétní zážitek. Tak co by se pro takovou příležitost hodilo?

Kdyby bylo po mém, prostě bych tuto příležitost zazdila, ale zase nechci dělat nějaké ofuky a peníze jen tak v obálce bez konkrétního účelu se zase vymykají zvyku.

Mě napadla jen poukázka do knihkupectví, akorát nákup knih zatím v plánu nemám, musela bych prostě něco najít, co chci, a zjistit, jestli by to tam vůbec měli. Třeba by napadlo někoho něco ještě jiného, zajímavého, neotřelého, co by se při podobných příležitostech dalo využít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.