| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdo má děti, šlape v noci do lega.

Kdo má kočičky, šlape v noci do... pískacích myšiček.

Výsledek? Je úplně jedno, jestli si cestou na WC cvrnknete do pyžama bolestí, nebo úlekem. Snad jen, že když šlápnete na lego, máte se pak kam vrátit. Když šlápnete na pískací myšku, probuzené čičinky obsadí zahřátou postel a vy si můžete jít zbytek noci dospat třeba do jejich krabice od pomerančů...

Je naivní si myslet, že světlou kočičku v noci uvidíte líp, než černou. Černá se zásadně pohybuje v temných místech, kam ani jediný paprseček měsíce nedosvítí. Zrzatci se naučili splývat s béžovým kobercem, borovicovou skříní i pískovou dlažbou. Že TAM NĚKDE jsou, zjistíte, až když se vám se srdceryvným mňoknutím pověsí drápky na nohu či jinou část těla, aby si pak slastně užívali vaše omluvné drbání kožichu. Nevěřím, že kočka, která se dokáže ve vitríně uvelebit mezi vystavené šampusky tak, aniž by jedinou zvrhla, se nedokáže vyhnout ospalé funící paničce, ve tmě tápající a hledající WC. Je to jejich hra "ulov si noční podrbání od paničky".

Do naprosté dokonalosti dotáhli i hru "kdo první proklouzne paničce na chodbu, když se nám vrací z práce nebo nákupu." Začala jsem dveře otevírat pomaloučku a když se blížil stín, zase jsem přivřela. Není nic jednoduššího, než do škvírky strčit pacičku, že. Dobrá, budu otevírat pomaloučku a do zvětšující se škvírky budu jako překážku strkat tašku s nákupem. Jo paničko, nějak ti nedošlo, že po tašce budeš muset vstoupit i ty a dveře taky zavřít. V oné milisekundě zrzatci dokáží nastartovat raketový pohon a panička jen sleduje, kterým že směrem to na chodbě vede ta rezavá žížnivá čára... Rezignovala jsem. Zrzounek, dbající o svou linii, vyběhne po schodech o patro výš, zrzunda pažravý obtloustlý z rohožky sleduje, jak panička míří do mezipatra. Tam seběhne útěkář, ladně vyskočí na parapet chodbového okna, kde si počká až přišustí panička, aby jí hupsnul na rameno a spokojeně vrnící se nechal odnést domů. Všechny tři nás pak vítá černá kočičí lady, decentně usazená na shozené televizi s packou ladně loženou přes rozcupovaný aktuální televizní program. Prošlý leták z Lidlu leží nedotčen opodál.

Dobrou noc, jdu spát po noční. Čičiny už čekají, až odložím notes, aby mi mohli zalehnout břicho, krk a obličej a přidusit mě tak do dřímoty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.