| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdo zije stridave v cizine, mate zkusenosti s frekvenci beznych nemoci?
A vy, co zijete v Cesku, kolik dnu tak normalne deti zameskaji na zakladkach za pololeti?

U nas vsechny tri deti kazdy rok prosly aspon jednou strevni virozou, kazdou zimu mely par tydnu kasel a neco s teplotama. Pocitala jsem to jako sezonni folklor, nic zavazheho, proste tak 10 omluvenych dnu za pololeti u kazdeho ze tri deti.

No a v cizine zijem ve meste celkove srovnatelnem s Prahou, stejne velke kolektivy atd, ale nemocnost uplne zmizela. Proste nic. I kdyz jime normalne a porad stejne, nic extra zdraveho nebo nezdraveho. V mistnich skolach jsou deti taky obcas nemocne, mene nez v Cesku, ale jsou. Ani vzduch tu neni nejak mimoradne cisty.


Tak by me zajimalo, co to muze pusobit, jine bacily, jine alergeny? Take to tak mate?

Nejneuveritelnejsi na tom je to, ze me presly i zlucnikove zachvaty, i kdyz dietne hresim. A to jsem se v Praze musela o dost vic drzet.

Na geopatogeni zony neverim, ale doufam, ze nemame v Praze v dome nejake svinstvo, alergen ci co podobneho, jako je treba mineralni vlna v izolaci, co nam zhorsuje imunitu. Nebo nevim. Ale docela me to prastilo do oci, kdyz jsem si uvedomila, ze jsem uz trictvrte roku neresila zadnou nemoc. Az mi to je podezrele.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.