| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Regresku bych absolvovala jen u velmi zkušeného terapeuta, jednoho bych i znala, ale nebere - obsazeno na několik let dopředu. Ta paní je teda velmi moudrá sama o sobě, takže tím ta terapie asi získává jinou hloubku.

EFT můžu z vlastní zkušenosti doporučit, ale u dětí (zvlášť menších, minimálně do 6ti let) se v první řadě pracuje s maminkou, někdy jen s maminkou... nebo s oběma rodiči.
Může během jednoho (nebo pár sezení) zvládnout to, co nezvládne jiná metoda..i když záleží i třeba na tom, zda ten daný problém je už proběhlá a ukončená minulost, nebo zda se dotyčný vrací do té své domácí nepohody. Tam je taky třeba pracovat postupně, jak se vyvíjí vnímání toho klienta...a ten posun je různě výrazný...
Při EFT člověk zůstává při plném bdělém vědomí, není to nic "ezoterického" ani vzdáleně.

Ohledně dítěte třebas z posledka - 7mileté dítě s urputným na nic nereagujícím ekzémem mám zkušenost, že z poloviny zmizel po jednou sezení s maminkou :-) - "zvláštní" souvislost? ~;) Divila se tedy hlavně maminka...

Konstelace jsem absolvovala sama - bez trvalejšího efektu, pomohlo mi to nají příčinu, ale neodstranilo problém, jen jsem věděla, odkud je. Znám i lidi pravidelně absolvující konstelace, kteří nakonec dosáhli požadovaného "efektu" až při zmiňovaném EFT (stačilo jednou, pracovalo se s "minulostí" a rodinnou "zátěží").

Ale jak jsem psala vždy - nezáleží pouze na metodě, ale na člověku, který s ní pracuje...navíc ti dva si musí jaksi "sednout", rezonovat...a je to pro lidi, kteří umí dobře prociťovat svoje emoce, pocity...protože tam se právě s těmi pracuje - ovšem efekt je neuvěřitelný, ty tázavé pohledy lidí, kde najednou ten jeden třeba desetiletí obtěžující pocit a stále se opakující prožitek nějaké zkušenosti je, kam se poděl, je mnohdy legrační.
Se zmizelými silnými negativními pocity zůstává jen vzpomínka bez silného prožitku...prostě obyčejná vzpomínka...neobtěžuje, nezatěžuje, člověk je najednou jakoby osvobozený...

Kineziologie podle mne takový dosah nemá, tu jsem se učila už dost let zpět...ale neuspokojovala mě ani jako "pacienta", ani z té druhé strany...oproti EFT efekt možná čtvrtinový...možná míň.

Ale jsou to jen moje zkušenosti, každému asi sedne něco jiného, on si každý musí vybrat sám, s čím a s kým souzní. Někdo se takovýchhle vod nikdy nevydá...





Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.