| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A mluvila jsi s ní o tom?
Chodím ke klinické psycholožce - psychoanalytičce už několik let. A měly jsme období, kdy bylo hodně zle, kdy bylo ještě hůř, kdy jsem jí nenáviděla, kdy jsem ji milovala, kdy jsem se jí nemohla dočkat, kdy mě otravovalo i jen pomyšlení na ní. Ve skutečnosti jsem pak pochopila, že většina těch pocitů ve skutečnosti nepatřila jí. Dnes je to pro mě ta nejúžasnější osoba, se kterou jsem měla tu čest se pravidelně setkávat. Teď už teda definitivně chystáme ukončení terapie. Ne že bych už byla úplně v pohodě, ale tu minulost nikdo nikdy nevymaže a ve skutečnosti ani nevyléčí. Těžko mě někdo znovu vrátí do dětství s milujícími rodiči. Ale už rozumím sama sobě. A v tom cítím ten posun. Mám období, kdy jsem poměrně depresivní a pak zase období, kdy jsem odlehčená. Ale tak to asi má být.
Chtěla jsem tím říct, že období zhoršení prostě jsou běžné. Opravdová terapie potřebuje šanci na čas. A to fakt dlouhý. Mluvím o letech.

Jednou před 15 lety, kdy jsem si naivně myslela, že můj problém někdo opravdu vyřeší, zamává proutkem a já začnu mít ráda to, co ničí můj život ... no prostě jsem šla k regresní terapeutce. A kromě toho, že to byla nejhorší hodina mého života, nemocná jsem z toho byla půl roku. Jsem přesvědčená, že tam to začalo. Je možné, že to byla nějaká šarlatánka s kurzem, která absolutně netušila, co dělat s dospělým zneužitým dítětem, nicméně já bych tam nešla už nikdy v životě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.