| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nemáš zač~:-D - už sis vybrala?Je to hrozná jungle!~;)

Ted se mihla v tv reklama na myčku Gorenje Smartflex,tak jsem to studovala na netu,nadchlo mě to,pak mi volal syn-přál k svátku mamineka tak jsem mu říkala,že jsem objevila novou Gorenje smartflex a tak hned řekl,že jak tam slyší to smart,že už jen proto by do toho asi nešel,no má pravdu asi,má spoustu funkcí,které pro mě nejsou důležité nebo je vůbec nevyužiju,tak proč za to platit. půjdu nakonec do nějaké lepší opět whirpoolky s párou a spec.tryskami na znečištěné hrnce,popř. do bosche.

Až sem přijede opravář na tu naši stařenku,tak se ho ještě přeptám.Psala sem svého času Sylvánia,která má tu whirpoolku,o které těžce uvažuji a je s ní hodně spokojená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.