| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcerunka bude mít jubileum. Mám problém. V týdnu se nevracim před pátou a skoro každý den je nějaká mimořádná událost v práci, děti budou mít výlety školní, postupovky v hudebce, atd. V sobotu dopoledne treninky, pak oběd, úklid, porychtovat děti a mám dost. V neděli výlet nebo tak něco a je konec týdne. Ještě jsem nestihla zajet k rodičům a segre, tak jsou dva mladí oslavenci, dlužim jim pusu a dárek, ale manžel nikam nechce. Zahrada vypadá nejhůře za několik let, za domem se kupi věci do sberneho dvora, v koši prádlo.
Teď je ale nutné uspořádat oslavu a rozhodně tam pozvat tchana s jeho milou přítelkyní, ti nás často zvou a jsou pohostinni. Moji rodiče by taky rádi přijeli. Do toho se ozvala tchýně a rovnou mi nadiktovala, kdy si přeje oslavu, a že chce na ni švagrovou. Tchýně a tchán se na jedné oslavě setkat nemohou, musím tedy uspořádat nejméně dvě. Švagrová přijde jistě na obě zvaná či nezvana. Dcerka si dále přeje pozvat holčičky na přespani, tak 10 minimálně.
Jsem zoufalá a mám rozhodovací paralyzu. Není v mých silách uklidit, navarit, napect, obsluhovat, usmívat se. Nedorazila mi půlka dárků. Chci jet konečně k rodičům a sestře.
Mám chuť se na vše vykašlat, ale není možno zklamat dítě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.