| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Volně navazuju na diskusi o zkráceném vs plném úvazku.
Některé z vás píšou, že by rády končily brzo odpoledne, to znamená, že musejí být v práci v 6 nebo v 7 hod. V kolik tedy chodíte spát nebo vám stačí málo spánku, jen pár hod (jako třeba moje tchyně jen 5-6 hod v poho). Prostě mi přijde, že žena, která má plný úvazek a přitom potřebu spánku 8 h denně nemůže v pohodě stíhat 8,5 hod úvazek cestu 1hod tam, přitom doma uvařit, pofackovat, něco málo nakoupit či zařídit, do toho děti, které nechtěji někdy spolupracovat, přiložit ruku k dílu (to zabere nějaký čas dohadování). Taky musí s dětma aspon trochu bavit, i s mužem taky, zkontrolovat známky..Nejedná se o malé děti. Mít čas pro sebe - na čtení, PC, TV, pokec s kamarádkou. Pokud žena má vstávat v 6, tak by musela jít spát ve 22 h. Děti se chystají do postele třeba ve 21-21,30. Kdyby měla vše stíhat normálním tempem, tak by nemohla chodit včas spát. Nebo by šla, ale některé z výše jmenovaných činností by prostě nedělala, nestihla..
Je to reálné, či je taková žena prostě pomalá nebo s moc velkou potřebou spánku??
Já chodívám většinou kolem 11 h a vstávám po 6h, někdy mi to nestačí, hlavně v zimě či při menses.
Jak je to u vás? A vaše děti 10+ chodí před vámi či po vás se umýt a spát?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.