| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Úplně v pohodě. Teda jednou jsem měla paní, která chtěla, abych když jí utřu knihovnu s pičičandama, abych všechno dala zpátky PŘESNĚ na to samé místo a že jich měla. To jsme se rychle rozloučily. Jinak mi nevadilo nic, ani uklízet hračky. Byla to pohodová práce, s šéfkama jsem měla moc hezký vztah, všechny byly hrozně vděčné, že to někdo dělá za ně a rády si popovídaly, přidaly třeba peníze navíc na vánoce, dávaly mi oblečení po svých dětech nebo nějakou dobrotu, když měly víc. Bylo to moc fajn. Byla to zatím z mých zkušeností nejlíp placená práce, co jsem měla. Jak jsem psala, byly to cizinky. Nikdy mne nikdo nehonil, když jsem třeba byla i zpocená, že bylo horko, tak za mnou přišla a povídá, pojď si sednout, tady máš pití, nehoň se. A to jsem byla placená na hodinu. Nikdy tu přestávku nechtěly odečíst. Já jsem před tím pár let dělala sekretářku, po nějaké době už jsem ty šéfy nesnášela, protože co ti si navymýšleli a přišlo jim to normální, tak tohle bylo strašně fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.