| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak kdy. Bohužel se ne vždy smiřuji s tím, že všechno nemůžu zvládat. Takže zatímco jiní moji známí, když se lepí k podlaze a mají plný dřez nádobí, si jdou v klidu číst knížku, tak já uklízím, i kdybych přišla domů o půlnoci. Uklízím mimoděk i na návštěvách ( aniž bych si to uvědomovala), tak sbírám cizí drobky z podlahy, v koupelnách zavírám cizí pasty a na záchodech sbírám několikery prázdné kartónové roličky od papíru a nosím je do koše. Ale nedělám to proto, abych paní domácí upozornila, že něco nemá v pořádku, ale proto, že si nemůžu pomoct. ~t~
Zní to divně. Přičemž auto mám kolikrát zabordelený až běs...
Občas mám pocit, že spěju ke zhroucení. Ale jen občas. Pak se zase nadechnu a jedu dál jako perpetum mobile ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.