| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Supermanko, taky díky...vlastně kolikrát si říkám, jestli to někoho zajímá :-).

U krční páteře je taky dobré zkontrolovat i jazylku (a kdyžtak ošetřit - uvolnit)...dost často se taky blokuje a stahuje svaly krku a šíje, a to zas následně ovlivňuje tu malou pánev.
Zkoumala bych celé postavení pánve po těch pádech - někdy to není jen kostrč, ale vychýlení a jakoby nesouměrné vpáčení celé pánve...a opravdu se mechanickým napravením dá udělat hodně, cvičení někdy nestačí...a vlastně ani jiná cesta tady u toho není, než manuálně napravit...musí se to mechanicky, když to mechanicky vzniklo.
U mladé holčiny si myslím, že je možnost to velmi dobře srovnat, taky zkontrolovat "délku" nohou...upravit mechanicky celou tu pánev...vyplatí se to i kvůli budoucímu bezproblémovému těhotenství :-)...snad jediný problém je sehnat někoho, kdo vážně umí...už jsem těch fyzioterapeutů pár vystřídala a dala bych na doporučení a recenze spokojených lidí... ~x~.
Dobrá je i Dornova metoda, ale opět - sehnat někoho, kdo umí.

Ale určitě se to dá. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.