| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Supermanko, taky díky...vlastně kolikrát si říkám, jestli to někoho zajímá :-).

U krční páteře je taky dobré zkontrolovat i jazylku (a kdyžtak ošetřit - uvolnit)...dost často se taky blokuje a stahuje svaly krku a šíje, a to zas následně ovlivňuje tu malou pánev.
Zkoumala bych celé postavení pánve po těch pádech - někdy to není jen kostrč, ale vychýlení a jakoby nesouměrné vpáčení celé pánve...a opravdu se mechanickým napravením dá udělat hodně, cvičení někdy nestačí...a vlastně ani jiná cesta tady u toho není, než manuálně napravit...musí se to mechanicky, když to mechanicky vzniklo.
U mladé holčiny si myslím, že je možnost to velmi dobře srovnat, taky zkontrolovat "délku" nohou...upravit mechanicky celou tu pánev...vyplatí se to i kvůli budoucímu bezproblémovému těhotenství :-)...snad jediný problém je sehnat někoho, kdo vážně umí...už jsem těch fyzioterapeutů pár vystřídala a dala bych na doporučení a recenze spokojených lidí... ~x~.
Dobrá je i Dornova metoda, ale opět - sehnat někoho, kdo umí.

Ale určitě se to dá. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.