| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha - ten s akutním slepákem měl bolesti uprostřed pod pupkem - že prej jak neměl zanícený přímo slepák, tak tam je tak zanícená klička.
A dcera, který slepé střevo prasklo, naštěstí v nemocnici, neměla bolesti břicha vůbec, zvracela a měla obrovské bolesti hlavy, takže v nemocnici se nejdříve řešilo, jestli nemá meningokoka - když ji teta odvezla do nemocnice a já tam volala, tak mi řekli, že je podezření na meningokoka. Sedla jsem do auta /bylo to večer/ a jela tam - na druhou stranu republiky. Tam po příjezdu jsem se dozvěděla, že naštěstí meningokok to nebyl, ovšem bohužel jí to prasklo a ona má celkovou sepsi organizmu, dceru odoperovali, vyčistili, doktor se teda omlouval za obr jizvu, že jinak nemohl, že teď je pod silnými léky, kouknout jsem se na ni mohla přes sklo a stav že je stabilizovaný a že mám jet domů. Spala jsem v autě na parkovišti a pak seděla celý den na chodbě. ten další den večer ji probudili a že s ATB to vypadá dobře a že bude zcela jistě OK. Pak jsem jela domů. Moc se mi nechtělo, protože nějak srovnaná nebyla, ale už jsem nedala další den v autě. Dostala jsem přímé číslo na doktora a volala jsem 3x denně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.