| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko,
tak nějak. Já funguju pod bičem autorit sice asi nějak uspokojivě, ale pro mě je to pod šíleným nátlakem a stresem. Jak se jim vysmeknu, prostoupí všechno chaos. A sama nejsem schopná rozhodnout, za jaké situace jsem šťastnější, jsem tak nějak nešťastná pořád, nikdy to není tak, abych byla spokojená a trochu štastná.

Jo, bývala jsem šťastná, tedy spíš jsem zažívala takové jen záblesky spokojenosti a štěstí, taky pod bičem autorit, ale bez toho poznání, že jde se jim vymanit a jet po svém a tím si významně ulevit. Na to jak jsem najela, tak to šlo do pr.ele - vůbec jsem neukočírovala životní styl ani vedení domácnosti. A autoritám jsme se začala vyhýbat jak čert kříži. Ale k následování nedoporučuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.