| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máte pochopení pro letní režimy v různých institucích či firmách?

Nebo máte pocit, že je to jejich problém a jsou povinni zajistit, aby bylo vše hned?

Já teda mám pochopení, když něco někde potřebuju, chápu plně, že mi řeknou, promiňte, ten, kdo to má na starosti, je na dovolené, bude až příští týden, počká to? Beru jako automatiku, že téměř v ničem nejde o život a že na dovolenou (zvlášť v létě) má nárok každý...


Ovšem naopak u nás se naprosto běžně stává, že lidé musí nutně... a píší mi rozezlené maily, jaktože se něco hned nevyřídilo, ačkoli jim třeba paní asistentka sdělila, že bohužel, ten, kdo to má na starosti (příp) já, nejsme... U nás zaměstnanci obecně dělají práci různou, tj. jeden až tak úplně nemůže něco za druhého vyřídit, já teda sice můžu všechno, ale nemám na to čas ani kapacitu a obvykle nic fakt nehoří...

Např. já teď mám pidi dovču, budu v úterý, stejně mi chodí vzteklé maily ve smyslu - sice jsme se domluvili, že to a to uděláme do konce srpna, ale jaktože jste se mi neozvala a Vaše asistentka mi sice řekla, že celý týden nebudete, ale takto já si to nepředstavuju.

Jsem unavená jak pes, ani na dovolené nemám klid. Mobil mám vypnutý, ale na mail se min. 2x za den podívám a abych furt jen odpovídala na cosi takového... Je fakt tak divné-nemorální-nemravné-nepochopitelné, že týden v létě mám dovolenou??? (měla jsem týden na konci května a teď týden v létě... Ó ty hrůzo!)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.