| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem podobné dilema u provorozené. U druhého už míň a u třetí skoro vůbec, jelikož na ni nebylo tolik času (navíc jsme se v jejím půl roce stěhovali). Nejstarší má 9, hodně čte, ale jinak je ráda, když ji někdo tu zábavu vymyslí (nebo ji k tomu popostrčí). Prostřední má 5 a umí si krásně hrát sám, zabaví se i na několik hodin, nikdy mě ke hře nevyžaduje. Má úžasnou fantazii :-)

Myslím, že volná hra je pro děti kolikrát lepší než celý den zorganizovaný na minutu. Zlatá střední cesta - takže pokud si mimino vystačí na dece samo, rozhodně ho nebudu rušit.

Mám známou, která má vymodleného syna, necelých 6 let a nedávno mi říkala, že odpoledne na hodinu usnula. Kluk se nějak zabavil, ale ona po probuzení měla výčitky svědomí, že chudák trpěl, protože se mu tu hodinu nevěnovala ~8~ Tak to už je na budku...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.