| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tenhle článek už je starší. nevím, co je zneklidňuje, když počty potratů nerostou ale spíše stagnují či klesají. Tím pádem se ty ženy evidentně zvládají chránit jinak.... Navíc je poslední dobou hodně těhotných, ženy, co chtějíd ěti teď překvapivě HA neberou, že.....

Za sebe jsem brala HA13 let, při braní sjem si víceméně nestěžovala ale po vysazení bych se k ní už nevrátila. I přes silnou a bolestivou menstruaci pro mě pozitiva přirozeného cyklu převažují.... Blbý je, že doktoři strašně bagatelizují pocity uživatelek (například vliv HA na libido) a pak se tváří, že není důvod vysazovat.....
Ty výroky mi přijdou absolutně neadekvátní, je věcí každé ženy, jaks e rozhodne a zpochybňovat racionalitu důvodů je teda dost mimo...... Je to tělo těch žen a jejich rozhodnutí, ony pak ensou následky tak co do toho má nějaký chlap (který ještě navíc nemůže vědět, jaks e ty ženy cítí) kecat....

P.S. Sama o sobě HA nedémonizuju, jen jsem dodatečně zjsitila, že pro mě asi nebyla ideální. Pokud někomu vyhovuje, tak proč ne :) Ale je to o rozhodnutí každé. Osobně se mi akorát nelíbí předepisování HA puberťačkám těsně po začátku menstruace na nepravidelnost cyklu, to je medvědí služba...... Na druhou stranu taky nemám ráda militantní antiHA....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.