| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

situace: 3 děti, jedno speciálnější (nutno vodit do vzdálenější školy, nemůže tam a z jezdit sám minimálně ještě rok), nejmenší necelé 2,5 roku staré, 2 dopoledne v týdnu v jeslích. Jen nejstarší je už samostatné, i na kroužky.

Já 2 roky doma, 2 menší práce z domova, ale už mě z toho šibe. Nejsem typ na to, být dlouho doma. Šance získat práci na zkrácený úvazek minimální. Maximum možného je nějaká pružnější pracovní doba.

Odpověděla jsem na jeden inzerát a nejmenší, jako kdyby to vycítila, začala ráno při odchodu do jeslí hrozně vyvádět, přestože se jí tam dosud líbilo. Pokud bych tu práci získala (nový obor, který bych ráda dělala), byla by v jesličkách každý den od rána do x hodin a pro jejího staršího sourozence bych musela sehnat někoho, kdo by ho 2x týdně vyzvedl z družiny a převedl na kroužek.

Tak co myslíte? Vydržet ještě doma nebo už ne? Manžel je nepoužitelný, protože chodí domů až večer.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.