| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vynořily se mi další věci, ale to tady psát radši ani nebudu. Opravdu to asi bylo nejhorší v těch našich jedenácti a tak dva tři roky potom. Jak ráda jsem tenkrát chodila do školy. Opravdu, škola byla bezpečné a klidné prostředí. Napřed základka, gympl ještě víc, teda ten první ročník, pak se to, myslím, docela zklidnilo. Nebylo jistě moc dětí, který tak rády chodily do školy. A pak venku pokud možno do setmění, jen aby člověk nemusel být doma.
A nejvíc mě tenkrát štvalo, že všichni říkali: Musíte se s tím smířit, lepší už to nebude. Ne, nechtěla jsem se s tím smířit, věřila jsem, že se maminka uzdraví a bude zase normální. Teda relativně normální, protože, upřímně, ona ani předtím nebyla úplně běžná maminka a měla svoje specifika. A ono se to opravdu zlepšilo zhruba po těch třech letech, i když výkyvy tam jsou a budou a úplně dobrý to nebude nikdy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.