| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes jsem dítěti musela vyhodit boty, které byly docela luxusní a ještě mu byly. Až přijede od kamaráda bude doma divočina, má svoje věci moc rádo.

Před týdnem šláplo do něčeho strašlivého a já netuším, co to bylo. Regulérně podezřenívám tchoře ve velkoměstě. Alespoń popis Karla Maye by na to seděl. Jsem si pořád u filmů říkala, že to nemůže být tak strašný přeci. No je to strašný. Jestli tchoř smrdí tak jako ty boty, tak musel člověk po zásahu jednoduše zešílet.

Na botách nebylo nic, ale linul se znich strašlivý zvířecí zápach. Nedovedu rozpoznat, jestli močovina, nebo nějaké pižmo. Vím jen, že čím déle jsme je prali, tím více to smrdělo.

Zápach přežil čtyři dny louhování v různých prostředcích a dnes celý den na sluníčku. Puchanec se od bot táhne na několik metrů a rozhodně to není běžná moč.

Nerada bych svýma bosobotkama šlápla do něčeho podobnýho.

Kdo tuší, co by to mohlo být ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.