| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem také uzel na štítné žláze a bylo mi tenkrát 36 let. Byla jsem na endokrinologii a dělali mi biopsii. Vyšel tam nějaký zánět. Jinak se to nijak neprojevovalo, ani zvýšená, ani snížená činnost. Doktorka mi navrhla operaci a já jsem naštěstí souhlasila. Moje máma byla také po operaci štítné žlázy a to již léta. Brala jen hormony štítné žlázy. Po vyjmutí bylo zjištěno, že to nebyl žádný zánět, ale vysoce zhoubný nádor. Takže následovala chemoterapie, naštěstí jsem přišla včas, že se to ještě nestačilo nikam rozlézt. Teď je to již víc než třináct let a zatím dobré. Kdybych na tu operaci hned nešla, tak bych tady již asi nebyla. Proto doporučuji operaci, i když je to třeba jen uzel, stejně budeš muset pořád chodit na kontroly. Operace není nijak hrozná, a pak bereš jen prášky a máš klid.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.