| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Letošní podzim jsem se pustila do projektu "najdu si práci" (no dobře - budu aktivně hledat~;).
Právě se snažím vyrobit životopis a váhám jestli tam vůbec uvádět nedokončené PhD studium.
Můj dosavadní život byl sice docela pestrý, ale v strohém CV formátu to nějak nevynikne~t~
Mezery tam budu mít tak jako tak, jen bez toho studia budou ještě o něco větší. Zas na druhou stranu na pozici na kterou se (teď) chci hlásit požadují jen středoškolské vzdělání, tak abych je rovnou neodradila.

K tomu ještě přemýšlím
- jak moc se převlékat za něco co nejsem, barvit si vlasy a malovat si xicht na obličej~k~, nebo jestli tam radši přijít s tím, že tohle jsem prostě já, a jsem tak dobrá že si to můžu dovolit.

- jestli se vůbec ucházet o zaměstnání ve firmě, jejíž předmět podnikání jde jaksi mimo mě
není to nic s čím bych měla morální problém nebo nesouhlasila, je mi to vlastně i
sympatické, jen je to jakoby třeba ortodoxní vyznavač country šel dělat účetnictví do firmy, která pořádá koncerty symfonických orchestrů.

a tohle je jen takový povzdech - proč všude požadujou výborné komunikační schopnosti, a co se tím vlastně myslí - umění naslouchat, vyjádřit svůj názor, domluvit se, nebo schopnost vymluvit někomu díru do hlavy~d~.

Doufám, že to není začátek nekonečného seriálu na téma "Slonisko hledá práci", ale nějak to nemám s kým probrat a když to tady napíšu, tak si aspoňt rochu srovnám myšlenky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.