| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuten - to bylo tak, já ze dne na den odpadla a přestala fungovat a prakticky oni se o mne museli starat - abych se napila, abych se najedla - já nezvládala nic. Ale lékama mě pak tak otupili, že mi to bylo jedno. Tato fáze trvala tak 14 dní, dalších 14 dní jsem si vzala sama pití a připravený jídlo - nic víc.
Oni věděli, že to nejde, tak mě nechali. Když jsem pak otevřela oči a viděla, v jakým stavu je domácnost, málem mě odvezli - oni se snažili, ale byl to příšerný chaos. Možná kdyby mi bylo lépe, zas bych to vzala do ruky, ale to nešlo. I uvařit polívku bylo kolikrát nad moje síly - prostě jsem to celý nedala a třeba v půlce odpadla. Ale někdo z domácnosti vstal /kdokoli/ a řekl - tak si lehni a jen mi řekni, co s tím dál. A když jsem je instruovala, tak jsem zírala, co všechno zvládnou. Takže nakonec jsem JEN začala velet a delegovat a ano, spoustu prací jsem přestala dělat úplně - luxovat, vytírat, žehlit a na zahradě ačkoli je to moje záliba, tak řeknu - v sobotu má být hezky, potřebuju - a všichni děláme na zahradě. A ano - zkrácený úvazek jsem měla i předtím, ale k tomu hafo další práce a tu jsem odbourala. Ale u nás to je tak, že tzv. hl. živitel je manžel a on sám mi řekl - nechci, abys takhle skončila znovu, to se na to vy.......
A je fakt, že teď už ani ty nákupy neděláme - syn má řidičák a je zatím doma, takže s manželem jezdíme na obr nákup 1x za 2 měsíce /to fakt nebudu dělat sama/ a kluci nakupují průběžně při cestě ze školy. Spoustu věcí zařizují kluci, já to jen pořeším přes telefon.
A nemám problém říct - ne, to neudělám, kašlu na to - i doma. Nebo - tys nevařila? Ne. A proč? Že se mi nechtělo? Taky máte ručičky.
Oproti dřívějšku jsem hodně sobec, ale když vidím jejich volno, tak to nepřeháním - řekla bych. A mladšímu jsem odbourala kroužky, na který jsem ho musela vozit - hrozně mě to vyčerpávalo.
K předchozímu modelu jsem se nevrátila a nevrátím - ale občas kluci slzu zamáčknou, i manžel - ale bohužel.
Ale domácnost stále udržuju v chodu formou plánování a držím v rukou finance - ale kvanta práce deleguju, dřív jsem je dělala sama. Malovat stropy opravdu nebudu - tvůj manžel nemůže? Proč to děláš ty? To auto je blbý, myslím, že jsi psala, že manžel nemá řidičák - nevím, jak moc je nemocný, ale já bych chtěla, aby si ho udělal - jestli to teda jeho nemoc nevylučuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.