| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Situace z dnešního odpoledne. Já osobně jsem nebyla přítomna, informace mám zprostředkovaně. Nicméně jsem v takovém šoku, že se musím z nově nabytých poznatků vypsat.

Páteční odpoledne, autobus MHD zaplněn lidmi. Přistoupili dva kluci - věk cca 10 let. Byli velmi hluční, pokřikovali, házeli kolem sebe papírky, kopali do vybavení autobusu. Cestující-žena, věk cca 70 let je napomenula, aby svého počínání zanechali, oni však pokračovali ve svých hrátkách dále. Paní je tedy napomenula znova a dozvěděla se od jednoho z hochů, že je "...". Zastala se jí jiná cestující, věk cca 60 let. Rázně kluky upozornila, aby zanechali svého chování a také, aby se starší paní kluk omluvil za nevybíravá slova. Oba kluci pokračovali ve stejném duchu, načež tato paní se pro změnu dozvěděla, cituji: "Jsi ...". Poté paní přistoupila ke klukovi a dala mu facku. Kluk jí facku vrátil.
Paní následně oslovila řidiče autobusu, aby situaci řešil, ten odmítl, že je "pouze" řidič. Jiný cestující-muž, věk cca 60 let paní sdělil, že ona si začala a že měla od kluka schytat facky dvě.
V průběhu této etudy se k oběma ženám přidaly slovně další dvě cestující-ženy, které kluky nabádaly ke slušnému chování. Muži-cestující, kromě toho, který se již vyjádřil, vůbec na situaci nereagovali.
Paní "s fackou" chtěla volat policii, řidič nespolupracoval, takže vystoupila z busu.

Prosím názory. Děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.