| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jednalo by se o jednu kapitotu. Př. Dějepis 8.ročník Průmyslová revoluce v Čechách (cca 2 strany učebnice)., nebo Průmysl států jižní Evropy (zeměpis).
Písemka by z toho nebyla, další hodinu by úča zjiš´tovala ústně, co si kdo pamatuje ( třeba formou červených a černých puntíků), učivo by společně shrnuli a zopakovali.
Ale výklad čí skupinovou práci nebo samostatnou práci do sešitu by neděli, měli by si nastudovat jednu kapitolu sami.

Bylo by to max 1x za pololetí.

Pokud ano, šli byste za účou, ředitelkou, psali na ČŠI, Ministerstvo školství či na Městskou část, kam škola patří?


Nejedná se o mně, nemusíte hned psát, jak jsem blbá, bavily jsme se včera s kolegyněmi, někdo to občas dělá, někdo nikdy, napadlo mě, co na to Rodina.cz...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.