| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od mého minulého tématu se mi podařilo do té mojí malé vysávačky dostat 3-4 jídla denně. Bohužel nechce jíst s námi u stolu. Krmím jí u pohádky. Nechce pít mléko z lahve, tak jí pašuju sunar do večerní kaše, které sní celou misku.
U mě se rozjely zdravotní problémy. Mám už nějakou dobu problémy se středním uchem tzv.Meniérova nemoc. Vždy to bylo v mezích. Občas se mi točila hlava a bylo mi špatně, ale beru na to léky a vždy jsem u toho byla schopná fungovat. Minulý týden se dostavila tzv.ataka v takové intenzitě, že manžel si musel vzít na pár dní volno a postarat se o mě, protože jsem nebyla schopná dojít ani do koupelny. Doktor mi řekl, že se to nedá léčit a že to bude horší. Nevyspání a fakt, že vstávám 20x za noc, celou nemoc zhoršuje. Půjdu na magnet.rezonanci a k neurologovi...ale pokud budu dodržovat režim, melo by se to stabilizovat.
Rozhodli jsme se, že s kojením uděláme radikální řez. Včera celý den nedostala. Byla hladová a jedla pěkně. Já jsem v noci šla spát k holkám. Manžel to s ní vydržel a vypila celou lahev čaje. Trochu naříkala, ale zvládli to docela dobře. Kdybych tam byla já, byl by mnohem větší řev a k prsu by se nakonec dosápala.
Držte mi palce, ať vydržíme. Musím pár nocí spát u holek a manžel s ní bude bojovat. Je velký pokrok, že zvládá usnout u něj a bez prsa. To se nám nikdy před tím nepodařilo. Usínala jen u prsa, nebo v kočárku.
Připomínám, že je to naše třetí dítě a ty dvě starší vzorně usínaly samy v postýlce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.