| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak se také hlásím:-))
Byli jsme teď na dovolené v Dominikánské republice, tak mi chvíli trvalo, než jsem si zase zvykla na to počasí tady:-)) Dovolená naprosto super, pro mě ráj na zemi a nakonec jsme si to užili (nevím, zda jsem to sem psala, ale v létě jsme měli jet na Sardinii, ale jak tam hořelo, tak nám den před odletem zrušili dovolenou - obrečela jsem to a toto jsme dostali jako kompenzaci - bez doplatku, takže nakonec super:-))
Jinak u nás nic nového, Kuba stále na gymplu nadšen, chodíme do tanečních, včera měl prodlouženou, nakonec jak se mu tam nechtělo, tak ho to dost baví. Klárka má příští týden další premiéru v divadle, takže teď dost zkouší. Známky asi v normálu, nemusím je řešit, takže žádný "průser". Holt už se musí víc učit než dřív. Jinak klasika puberta, mluví jen když se ona. Mám pocit, že u Klárky - holky, je ta puberta o mnoho horší a nebo to hůře snáším, máme období, kdy už se jedná normálně o vzájemnou alergii. Kuba naštěstí je teď úplně v pohodě, je to takový parťák, je s ním i legraci, docela jsem si to na dovolené spolu moc užili. Za to KLárka ta by nejraději stále byla na wifi...

Dádo - držím palce, Kuba měl tu pubertu také složitější, tak doufám, že je to jen věkem a nepřiměřenými reakcemi. Třeba vám pomohou. Kuba naopak měl tendenci ubližovat sobě.... a teď je fakt v pohodě!!!

Jinak Sicílie - hned bych jela. Začínám jukat po dovolené, ale u nás je problém, že máme s manželem trochu jiné představy o druhu dovolené, tak to nějak těžko kombinuju....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.