| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,ano já mam zkusenost.Pred rokem a pul mi kamaradka nabídla tuto prilezitost a ja protoze jsem cestovala se s vymi detmi ,za ktere se plati uz jako za dospele.Jsem moc dobre vedela kolik me me cestovani stalo a za jakou cenu to bylo.
Kdyz pominu,jak jsem cestovala a co jsem si mohla dovolit ajak tezce vykoupena dovolena to byla ohledne casu,ktery jsem musela dohnat a penez ,ktere mi chybely za dobu ,co jsem nebyla v praci.Ano jsem OSVC,takze kdo zna,pochopi lépe.Takze nabidka na levnejsi cestovani se mi fakt dost hodila.Zacala jsem cestovat tedy jinak ,levneji a moc se mi to zalibilo.Kdyz jsem se ptala ostatnich cestovatelu na cestach za kolik cestuji oni a porovnvavala jsem primo na miste s nimi,byli to neskutecne rozdily.Takze jsem zacala pocitat kolik jsem usetrila sobe a cele sve rodine.Par kamaradkam jsem pomohla cestovat take tak a dnes mam dalsi bonusy.Za kazde doporuceni se mi vraceli castky,ktere jsem nikdy nikde nedostala.Takze cela moje puvodni investice do balicku na cestovani je zpet.A co vic?Mam stale vice nez polovinu toho,co jsem si puvodne nakoupila jako dalsi bonus.Takze cestuji tak,jako nikdy predtim.A víte kolik jsem za zivot doporucila sluzeb a veci?Nikdy se mi nestalo ,ze by mi nekdo nabidnul za to slevu nebo vyhodu...Takze za mne jednoznacne :Jsem rada,ze na mě moje kamaradka nezapomnela a muzu taktocestovat a doprat to sve rodine.
P.S. Je mi jedno jak to kdo nazyva (letadlo atd),pro mne je dulezite,ze to funguje

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.