| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj ,tohle píšu hlavně proto,že se potřebují vypovídat. Před rokem mi umřel manžel a já jsem čím dál tím víc neschopná jít dál. Myslela jsem ,že nejhorší bude začátek, ale to je fakt omyl. Zůstala jsem sama s dvěma dětmi.Ze začátku to fakt šlo, jeden syn je na střední, druhému je 12.Našla jsem si druhou práci, abych to nějak utáhla.Všechno bylo docela dobré, až do začátku nového školního roku.Pak začalo jít všechno z kopce.Když už jsem myslela,že to nějak dáme, rozbila se pračka ,pak přišly nějaké další drobnosti.Najednou na mě začalo všechno hrozně padat.Tohle budou moje první vánoce bez něj. Byli jsme spolu skoro 20 let. Děti jsou zlatý ,ale vidím ,jak to na ně začínam přenášet.Ten mladší se dneska ubrecel do spaní. Miluje vánoce,všechno kolem toho a já nemám jediný dárek.Ani nevím, kde na to vzít.Nechci se litovat,ale potrebuju se nějak sebrat.Byl jste někdo v podobné situaci? Co pomohlo nebo to prostě přejde?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.