| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje bývalá je těsně před zhroucením se. :))
Dorazil jí psychologický a psychiatrický posudek. Všechny výblitky, všechny nesmysly co jsem na ní nablábolil na OSPOD Praha 13 tam samozřejmě má. Nejvíc ji dostala skupinová soulož s 5 muži a 3 ženami, které měla v marihuanovém odéru pořádat u nás v bytě a ještě to vyvěsit na amatéry nebo redťůbko. Tohle je extrém, ale další moje podání již korespondují s výsledky vyšetření. Bývalá vykřikuje, že si bude na psychiatričku a psycholožku stěžovat. Prý jak by bylo mě, kdyby o mě tvrdila, že jsem se někde válel s chlapama v posteli. Já jsem jí pouze temně odvětil, jak asi bylo mě, když jsem si četl nesmysly v usnesení o soudním vykázání nebo potvrzení o vykázání od policistky Evy Chábové, co umí stěží číst a psát.
Takže pánové, až si budete zoufat nad bláboly a nesmysly v Potvrzení o vykázání od Policie ČR nebo nad Usnesením civilního soudce, kde se dočtete, že jste celou noc mlátil manželku a 3 leté dítě vedle vás celou noc stálo a říkalo, ať maminku nebijete nebo jste měl kopat manželku v 9. měsíci těhotenství do břicha, či jí mlátit hlavou o betonovou stěnu, aniž by vyhledala lékařské ošetření, chce to klid a pevnou a jasnou mysl. A fantazii samozřejmě, dostatek fantazie. Váš čas přijde na OSPOD. Hezky pomaloučku začněte uzavírat smyčku. Na činnost OSPOD (ať udělají co udělají, nenechte se uchlácholit, když to bude i něco pro vás) si neustále stěžovat tajemníkovi úřadu, vyvolávat konfliktní situace, následně na magistrát nebo krajský úřad a byl v tom čert, aby jste se čas od času neprobil na MPSV. I když Vám ospodnice bude 100x sympatická musíte být bezcitní, s nikým nemít slitování. Demokratura ho s vámi taky neměla.
Stejně jako si proti Vám připravila neprůstřelnou verzi bestie v Bílém kruhu bezpečí s Intervenčním centrem a "neziskovou" právničkou, připravte si ji i Vy na bývalou. Hezky, pomalu, polehoučku nikam nespěchejte. Je to boj na dlouhá léta. Jinak to v našem zrůdném režimu nejde. Jinak než zavalením OSPOD nesmyslnými podáními, který si následně budete vynucovat prošetřovat a zároveň blokovat práci OSPOD, neprorazíte. Mgr. Blanka Vildová, vedoucí Odboru sociální péče Praha 13 si na můj postup stěžuje na Městském státním zastupitelství Praha, a žádá dozor nad Obvodním státním zastupitelstvím pro Prahu 5 (chrabří a stateční kriminalisté Kláro K. a Pavle B. - informace získána ze spisu opatrovnického soudu, OS Pro Prahu 5), že zcela záměrně paralyzuju chod jak OSPOD Praha 13, tak odboru správních činností ve zdravotnictví a sociální péči, MHMP). Tato taktika je velmi účinná.
Bývalá nemůže unést, že je v posudku poměrně špatně vykreslená. Osobnost s nezralými rysy, chudého prožívání, snížená citlivost k okolí, podprůměrné rozumové schopnosti. Víceméně nevinná oběť "neziskových" organizací (Bílý kruh bezpečí, Intervenční centrum), které ji vmanévrovaly kam vůbec nechtěla.
Já bývalce říkal, ať na psychologicko-psychiatrické vyšetření nechodí, respektive, ať si vymýšlí, poradil jsem jí i jak. Neposlechla. :) Všichni dobrodinci v tahu, i ta strašně hodná paní psycholožka z BKB, U Trojice, P5 a už i OSPOD Praha 13 se proti ní postavil.
Mimochodem. Xindl na OSPOD Praha 13 povolává tří členné policejní hlídky na svou ochranu, i když tam jde jen bývalá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.