| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme 4 děti ve věku 9.5 - 16+.
Každý jsou naprosto jiný a každý má svoje potřeby.
Nejnáročnější je kluk 11, který díky pocinajici pubertě prudí kudy chodí.
Doslova...Po týdnu volna ho mám chuť zakousnout nejen já, ale i sourozenci.
Nic mu není dobré, vše je blbý (dárky, rodiče, program, buzení)...
Nemá hranice(s těmi měl problém vždy), takže i když pod stromem měl drahý dárek, tak v jeho očích je to pořád málo.
Ideálně by neustále nějakou placenou akci, limity nemá, ideálně nějaký průšvih k tomu přidat neustále (jako doma,tak venku, tak ve škole).Ve výsledku vždy má pocit, že všichni ubližují jemu.
Sourozenci ho mají plné zuby ani tahle reflexe nestačí...

Je to asi povahou, pubertou...
Ty dva starší (14+ a 16+) jsou taky puberťáci, ale mám pocit, že nějak normální:-)
Jak je přežít:-)))?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.