| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to Comer zase tak neprožívej. Včera jsem pročítala diskuzi a nestačila zírat, kolika lidem se ekluje znovu použít jednou použitý ručník.
My máme 2 ručníky-jeden na ruce a jeden na obličej. Pak máme 2 osušky. Jsme 3. Osušky nijak nerozlišuju, jsou ve stejné barvě, většinou i s ručníky Manžel se myje dřív než já se synem, obvykle hned po práci, tak kolem šesté večer. Já se synem těsně před spaním. Než se jdeme umýt my dva, je manželovo osuška uschlá, tak máme znovu k dispozici každý jednu osušku. Měním po pár dnech, když se mi nezdají, ručník na ruce tak po 2-3 dnech, osušky cca po 5-6 dnech. Když zapomenu a vyměním třeba až po týdnu, ta se taky nezblázníme.

Taky je mi proti mysli plýtvat energiemi, nejen proto, že jsou drahé, ale taky když si představím ta kvanta chemie, které vypoušíme zpět do přírody, tak na každodenní praní všeho, čeho se dotknu, pohlížím trochu jinak, nemůžu si pomoct.

Já moc tohle bakteriové a "hygienicky čistotné" šílenství moc nechápu. Přijde mi na hlavu padlé štítit se osušky do které se utíral vykoupaný člověk se kterým se denně líbám a spím. A já zase nejsem schopna pochopit, jak se někdo může nechat olizovat po puse psem, nechat kočky spát na kuchynské lince apod. ~8~ :-© To jsou asi bakterie zvířecí, ty na člověka nejdou. ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.