| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jiřko, neodvažovala bych se někomu radit, co má dělat, nějak už jsem tyhle vody opustila....můžu jen napsat, jak to vnímám...ale důležité je, jak to máš ty sama. A teď to máš třeba tak, za rok to budeš vnímat ještě jinak...ale prostě bych řekla - dělej ty věci tak, bys i ty byla spokojená a "nasycená"...

Včera jsem vyplodila ještě kus příspěvku, když server "spadnul" - znám ženy, které nejvíc ničilo to OČEKÁVÁNÍ, že by snad při nějaké vhodné příležitosti mohlo něco být - myslím tedy domácí milování s milovaným mužem...jeli třeba na wellness nebo udělali pěknou domácí chvilku...a muž se sice jakoby pasivně zúčastnil, ale při první příležitosti "zdrhnul" - myslím obrazně. A zas to zklamané očekávání...a do toho se občas mísí i to, zda je žena dobrá a atraktivní vůbec jako žena...atd.atd...
Ale prostě ta zklamaná očekávání...to zklamání, že opět...nic...a "útěk" - psychický, někdy i fyzický...
Pokud to ale člověk bere bez toho očekávání jako fakt a je schopen žít s tím druhým, jako kamarád, proč ne...zvlášť pokud jsou tam malé děti.

Já jsem poměrně zodpovědná ke všem lidem (snažím se tak nějak přirozeně), zvlášť teda k těm, co mám ráda, ale teď už jsem ve věku, kdy si říkám, že - vlastně nevím, co bych dělala, kdyby...dřív bych měla jasnou představu, dnes ji nemá...ale nemá cenu dělat nic násilím, každý jsme jiný.
Přeju hodně štěstí, není to někdy jednoduché :-).
někdo bez milování vydrží desítky let, některým ženám to nic "leze na mozek" ~;) - prostě i podle některých psychologů má absence milování na ženy mnohem horší vliv z hlediska psychiky, než na muže...
Možná stačí jen připustit, že člověk není ve vězení, že by kdykoliv mohl ven, kdyby chtěl...a dovolil si to (a myslím, že i tohle uvědomění do jisté míry znejistí lhostejného partnera, protože to v zřejmě z partnerky sejme a zachytí).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.