| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravim,je to 4 dny co jsem po Tonziloktimii! Trhani krc.mandli jsem odkladal leta..jako harant jsem kdysi byl na nosnich do dnes si mapatuji,jak me zrizenec drzel na kline sestra hlavu a doktor mi raboval v krku a ja vse blyl do tacu...Na trhani jsem sel z duvodu,ze jsem zacal mit zdravotni problemi a bylo mozne,ze mandle jsou zdroj infektu ktere vyvolavaji me problemi.A nejen to hlavne cepy smradlave hnusy co se Vam v nadlich drzi jak morova rana ..Smrad zdurele mandle spatne polykani a td.Jako harant jsem mival caste anginy za zivot spolkl tuny antibiotik a podle toho me nadle take vypadali... krater jeden vedle druheho..Od me nemoci jsem mel anginu max 2do roka coz bylo min.,oproti detsvi! Ale za to stala za to min 2x prelecit antibiotiky a posledni 2 pripady ,ze se mi na L strane udelal abces,ze mi to musel filcar rezat a reknu Vam stali mi palce u nohou prima vec!HLAVNE PRI MACKANI HNISU!!!Od te doby jsem rekl a dost!!!Pres znameno se domluvil ten mi doporucil kolegu konzultace predoperacni a hura na skubani!Zadny obavy a td. jsem nemel JEN z toho jak kazdy tu pise prudusky a td.hovadina.. udajna pooeracni bolest! Ja osobne ji snasim lip nez vecina lidi ale jo vazne to boli...ale da se to vydrzet! Lidi co nemaji vazne problemi a tim navazujci dalsi veci kolem hlavne co moc nezvladaji bolest NEDOPORUCUJI!""Zakrok jako takovy je sranda cca 2h na sale v narkoze ..pry mi to na L strane vice krvacelo jak to museli vse davat pryc! Mam rad rauch narkozy a po ni mi je taky OK!Ale ten zmasakrovanej jazyk UDAJNE od lzice me asi bolel nejvic! V zrcadle bylo spis videt ,ze ho mam popaleny..nu,coz sr,,,na to!Kdo je zvyklej na brutalmni anginu,tak bude mit ten samej pocit par dni po operaci.Clovek mluvi jak retard polknout vodu jako kdyby to byla briketa o jidle ani nemluvim!S tim,ze vecine lidi po operaci natece cipek nebo co to je v krku to tak je ja nebyl vyjimka!!!Ja to mel i s tim jazykem tak jsem dostal kapacky kortikoidy nebo co to bylo jinak vse v pohode! Chce to klidek ledovat,kasicky a jine hnusy a hlavne porad kloktat""Tesim se az budu v cajku na ten rozdil ,uz jen dech a pohled do zrcadla pri vyplazenem jazyku! A to nejdulezitejsi ,uz zadny ABCES""Hurááááááá~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.