| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vím o čem mluvíš, před hoodně lety jsem to také zkoušela, chtěla jsem nejméně SŠ vzdělání, takže to byla první selekce, poté ty co chtěli jen zahřát postel atd. pak jsem řešila obsah..ty co nebyli schopní dát do kupy psanou větu, taky end..Pak jsem se scházela s těmi, kteří se mi dle fotek líbili...nevěřili byste co běhá u nás exotů mimo prostor a čas nebo nepoužitelných v reálném životě ...pán s tajemným výrazem a tajemným zaměstnáním..řidič autobusu. Pán starající se prý o vozový park VIP s chováním a seběvědomím Rotchilda, pak přiznal že maká v autoservisu kdesi na dědině, další aniž jsem stačila říci slovo, tak celou dobu šíleně vulgárně nadával na jakousi bejvalku, další co celou dobu řešil kdo zaplatí tu kávu...ano z některých těžce táhlo, pán vypadající na fotce jak film.hvězda v reálu jak bezdák, foto někde asi okopčil..z těch tak 50ti bylo tak 5 ok, měli rozhled atd.žili normálně, ale z nich vypadlo, že hledají paní nejlépe 20 let mladší a nebo bloncku atd. pak zůstal jeden, s kterým to vypadalo nadějně, ale neměl vnitřně dořešený minulý vztah. Takže výsledek po dvou letech těžké zero..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.