| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nové díly neznám, četla jsem jen 1-7 + Cruised Child - vše teda v originále. Tam dle mého Brumbálova sex. orientace není vůbec rozhodující.

U nových dílů, které teda neznám, bych pořád myslela na to, kdo je cílovou skupinou - jestli je to pohádka pro děti, tak tam dle mého nepatří sex ani hetero ani homo... I klasická řada 1-7 se ze sexu omezila max. na nějaký ten polibek mezi puberťáky, z učitelů snad neměl partnerský vztah vůbec nikdo (kromě teda Lupina v době, kdy už neučil). U Snapea jedině tak víme, že byl v mládí platonicky zamilován do ženy.

Čili jestli je to pro děti, tak tam nemá sex. život dospělých co dělat, to do pohádek nepatří.

Jestli je to pro dospělé potterovské fanoušky, tak to tam klidně být mohlo, to souhlasím, zvlášť pokud, jak tu píšete, je na tom vystavěná zápletka.

Jinak já jsem teda v době vydávání ságy 1-7 taky párkrát na fanouškovských stránkách proti něčemu protestovala, resp. zapojila se do diskusí, člověk při čekání na nový díl si "vysní" nějaké další pokračování a když ona to pak napíše jinak ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.