| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky čtu, ale moc nepřispívám, z mobilu to jde těžko a k počítači si moc už teď nesednu... za chvíli při sezení mi strašně bolí třísla, při stání i záda, v noci taky nespím, když se potřebuju otočit na druhou stranu tak to bolí ... holky už jsou těžký...přes den polehávám a dost času i prospím.

Já dnes na kontrole stejný nález jako minulý týden, takže kontrola v pondělí, na ultrazvuku vše OK, jen zase jedna cácorka je otočená koncem pánevním (minulý týden byly obě hlavou dolů) ... nechápu kde berou místo na otočení~t~. Předoperační vyšetření dopadla dobře.

Prý když se miminům v břiše daří tak zatím plánovat císaře nebudou, snad příští pondělí. Zítra jsem 36+0, tak mi čeká max ještě 14 dní do 38 tt. Blbý je že pokud něco, tak musím HNED přijet, aby se stihnul císař, jinak hrozí že by jedna musela normálně kdyby už hlavička byla hodně dole a druhá císařem. Uf. Ale holky už jsou dle dr donošený, což jsem ráda!!!

Pudelko, Mony... tak ať už se Vám ty porody rozjedou~6~....

Sikorko ... ať máš manžela brzo doma a fit, to musí být pěkně náročný pro tebe ještě s nemocnými dětmi...

~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.