| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ó jaký zázrak! Našla jsem novou zubařku. Po první návštěvě už tam jít nechci. Chvilku jsem nevěděla, kde jsem.. jako bych si přišla do krámu koupit pět rohlíků..
Jen peníze, peníze, peníze!

Nedávno jste si tu psaly o platbách u zubaře a většina z vás právě o tom, že neplatí nic (za zákroky, korunky ano). V Ostravě takoví zubaři už asi vymřeli..

Dva roky jsem hledala tu naši, byla skvělá, citlivá, vše vysvětlila do jednotlivých bodů a podle nich pak postupovala. Finančně - nabídla i drahé, ale upřímně informovala o tom, že ani toto není definitivní, k tomu následovala nabídka kompromisu a nakonec mi dokonce volala, že si zjistila, jak to lze udělat na pojišťovnu (pryskyřičné korunky na až šest zubů v každé čelisti hradí pojišťovna co dva roky - kdybyste postřebovaly vědět). Jenže tato zubařka se stěhuje a náhradu za sebe nemá, tak zase někoho hledám.
Krom toho, že je problém, aby nás s Riškou vzali oba, jsou problémem ty peníze - pro mě. Samozřejmě jde se domluvit na splátkách atd., ale nabídka pouze jediné varianty, obchodní přístup, mi prostě vadí a neumím skousnout, že jdu přece k doktorovi a ne do obchodu.

Vzhledem k paradentoze o zuby pečuji až manicky. Je to genetické, mamka nemá zuby od třiceti (nikdy neplatila), otec min. rok (dva důchody padly - na "klapáky", co jsou na pojišťovnu, to nechápem). Každý večer používám kartáček, mezizubní kartáček, jednosvazkový kartáček s gelem, celé to sežere dobrých 40 minut.

Jak mám najít zubaře, který bude slušný, vybavený, empatický a hlavně ne tak drahý?
Problém je - pojišťovna hradí vstupní prohlídku jednou za tři měsíce (no nic, stejně jsou šílené objednací lhůty) - město plné dentálních klinik, ale nikdo nebere - přes telefon nic neřeknou, je potřeba vidět a domluvit se na místě - ceníky jsou jen obecné, cena OD - přístup novodobých zubařů = všechno staré pryč (černé plomby), nahradit novým, bílou plombou za litr a víc.

Vy, co jste posledně psaly, buďte rády! Ono to asi nevyznívá, ale já to myslím hlavně zeširoka - to budeme národ černozubých a bezzubých, není jak pošoupnout pojišˇovny, aby se probraly do našeho století, kolik lidí na to má a kolik nemá?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.