| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

AHoj všem. Syn je ve druháku, dobře se učí, hodný bezproblémový kluk. Začal mít najednou trvalé bolesti žaludku, které se nelepšily, začali jsme běhat po doktorech, okolí mi říkalo, jestli to nemá psychické, což syn negoval. A teď to najedou po mém dalším vyptávání vyplavalo na povrch. Otravujou ho dlouhodobě tři spolužáci ve třídě, neustále se do něj navážej, urážej, vtipkujou, prý to trvá celé pololetí a je to denně, pokud zrovna nenajdou lepší téma, je každou přestávku na pořadu dne můj syn. Jak jsem dnes zjistila, je ve třídě ještě jede kluk, který má podobný problém. Byla jsem ve škole za třídním, přivolala si ještě jednu paní učitelku, postavili se k tomu velmi vstřícně, hned se to jali řešit, výtečníky si před vyučováním zavolali a pohovor. Syn ve na doporučení nebyl. Teď mu volala kamarád ze třídy, že z toho bylo ve třídě hrozný halo a že jsou prý a syna všichni hrozně naštvaní, že je práskač atd. Je to výhradně klučičí kolektiv. Teď budou jarňáky, tak se to snad trochu uleží, ale každopádně já jsem na nervy a co teprve syn. Bojí se, co bude, až půjde za týden do školy. Jak ho na to připravit, jak se zachovat...mám o něj strach :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.