| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem před letya chodila k zubařce Julii D. Bylo zatím vše o.k.a do doby,kdy mi bylo divné že stále něco platím a to i ty nejmenší úkony. Zeptala jsem se na VZP a dala k dispozici paragony.Vzp zjistila, že mi tato účtuje neoprávněně za úkony, které jsou hrazeny vzp. Nakonec jsem chtěla finance zpátky. Ale nepochodila jsem.Nakonec jí napsala má právnička.byla jsem i na oblastní stom.komoře v Praze 1 ( pro Prahu 1 ). Ta se ale zubařky zastávala.Nakonec jsem během té doby byla předvolána na policii, kde jsem se dověděla, že tato zubařka si od VZP účtovala finance na r.č. pacientů, za úkony, které jim neprovedla nikdy. Prostě páchala podvod. Nakonec když má právnička napsala dopis že to půjde k soudu, a já ještě oznámila stom. komoře pro Prahu 1, že to dám do médií a na F.Ú., aby začal zkoumat zubaře, peníze jsem dostala do tří dnů! takže vážení, pozor za co platíte. Zjistujte si to všechno.Dneska je to samý podvodník.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.