| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem,
včera mě kolegyně z práce (se kterou chodím 2x týdně do fitka) ponoukla k takovému malému zamyšlení nad tímhle kouskem prádla.. Je mi 34 a tanga nosím už od střední. Dá se říct, že nosím jenom tanga, na střední to bylo z frajeřiny a teď hlavně kvůli manželovi, který je na mě miluje. Pouze někdy, když je třeba na pracovní cestě, oblékám si doma klasické kalhotky, přeci jen jsou pohodlnější, ale kamkoliv jdu, bez tang ani ránu. Nosím je samozřejmě i do fitka.. Ale včera se nad tím podivovala kolegyňka, jak v nich můžu cvičit.. že za ni je to prádlo tak na postelové hrátky a že prý myslela, že na běžné nošení je nosí tak akorá puberťačky,než dostanou rozum. Říkala to tak jako v legraci, ale trochu se mě to dotklo.
Faktem ale je, že z ženských, které tam potkávám v moji věkové kategorii (ale moc jich tam není) jsem jediná, která je nosí a podobné je to i u nás v práci, aspoň pokud vím. Tak mě jen zajímá váš názor, myslíte, že když ženská přes 30 nosí tanga, působí to na ni směšně a vypadá v tom jak taková ta ,,stará mladá"? A najdu se tu některá, která je také preferuje, nebo jste je pohřbily s koncem střední školy?:D
Díky za názory :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.