| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jenie, já nejsem doktor, takže moje "rady" ber prostě tak, jak je myslím, naprosto jen jako možnost...stejně je to vždycky na každém člověku, jak se rozhodne.
Taky mi našli šutříky v žlučníku, ale už je tam nemám. Asi jsem měla ty, které se dají rozpustit, jedny jsou cholesterolové, ty jsou rozpustit...a ty jsem asi měla já, byly malinké a občas se zasekly ve žlučovodu, když tudy zřejmě procházely. Existuje i teorie, že se jedná o zapouzdřené parazity, nevím.
Ty druhé prý rozpustit nejdou.
Ale já jsem taková, že pokud to jde a nejsem přímo ohrožena na životě, zkouším hodně věcí, abych nemusela na radikální nevratné řešení, které taky 100% nemusí pomoct. A to nemusí.

Používala jsem černou ředkev - Rabanon...byl to teda docela hnus...ale funkční.

A ještě mrkni (pokud teda tě to zaujme) na meridián žaludku, tam je i porucha žláz, astma, cukrovka, dysbalance zásaditého a kyselého prostředí, kolitida, gastritida, Crohnova nemoc (vnitřní větev meridiánu), u vnější větve meridiánu nemoci bránice, hiátová kýla, křečové žíly, dysfunkce vaječníků, nadýmání, dysfunkce žaludku, jater a žlučníku, ledvin, trávicí enzymy, chronická únava atd...je toho ještě víc, enchce se mi to opisovat všechno.

Takže bych tyhle meridiány (já) řešila i v případě operace a to z toho důvodu, že prostě pokud tudy ta energie neprochází správně, nevyřeší se nic do té doby, pokud bude, a to tedy ani po operaci.

Já si to celé představuju jako třeba mobil (orgán) a nabíječka (dráha)..pokud je poškozená nabíječka, rekonstrukce a opravy a výměny mobilu nic moc nenapraví, musí se spravit to, co k němu tu energii přivádí, aby vůbec měl možnost správně fungovat. A dokud se nenapraví, pak bude mobil čím dál "rozbitější" a nebude fungovat tak, jak má :-).

Určitě to není samospasitelné, ale viděla jsem obrovské změny např. u psů, pokud to byla příčina jejich problémů právě třeba se žlučníkem, játry nebo ledvinami. bylo to řádově pár hodin do obrovského zlepšení (bylo vidět i z následných odběrů a UTZ)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.