| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zetko ja zas až takový samaritan nejsem, ale jak jsem to začala vic řešit,zjistila jsem ze to není tak úplně černobílé. Kluci jsou vylupci, ale ostatní děti je provokovaly. Má s tím co dělat rasismus, kluci jsou poláci a chodí do polské školy. Ja Jsem taky napůl polka a moc se mi to nelíbí.
Bohužel sikanovali nějakou malou holčičku a její rodiče požadovali opatření, s matkou není rozumná řeč. Rodiče holcicky ale s tímto radikálním řešením nesouhlasí.
Hlavně nikdo nechce, aby se ten autobus zrušil.
Kluci budou moct dál jezdit, pokud si sednou dopředu k řidiči a budou držet hubu. Budou jezdit ještě 3 měsíce,pak jdou jinam...tak snad to bude fungovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.