| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já mám zubní hendykep,mám nedostatečnou sklovinu a mám kvůli tomu zvlášť spořicí účet.Loni jsem dovolenou musela vzdát,zubař mně stál 20 tisíc a pokud budu chtít zuby zachránit budou to v dalších letech další desetitisíce.Kdyby mi bylo 70,tak to neřeším,a jdu i do klapaček,ale je mi 37..Nemůžu za tento problém,ale vezu se na vlně s většinou,která si takzvaně může za problémy sama.Pojištovna úhrady za zubařskou péči příliš navyšovat nechce,protože zuby nejsou orgán pro život nezbytně nutný(takto mi to bylo vysvětleno),takže do jisté míry se jedná jen o druh kosmetické služby a je to stejné,jako byste vyžadovali od pojištovny třeba příplatek na gelové nehty..Zaplaceno zubař dostane za to,že vás zbaví bolesti,to je primární.Ostatní je věc estetiky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.