| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Irmi, ani v tomhle stavu nemusí být nic ztraceno, jestli umíte anglicky, tak se podívejte na youtube, na chris beat cancer, kde jsou videa s lidmi, kteří se vyléčili i z terminálního stadia různých druhů rakoviny. Já osobně bych na žádné chemo ani ozařování rozhodně nešla, jelikož to absolutně zničí imunitu a nejen tu a je to taky karcinogenní, takže.... Už jsem zažila dost lidí, kteří umřeli po toto tzv. léčení a jistě nejsem sama. Naopak vím o pár jedincích vyléčených supervýživou nebo hladovku. Třeba si vzpomenete na p. Ing. Dvořáka - Breussova metoda, stále žije, i přesto, že měl být podle doktorů už asi 30 let mrtvý, je mu kolem 90 a je zdráv a vesel. Byl o něm dokument na ČT a je i na youtube. Teď uvedu dva příklady z mého nejbližšího okolí: sice to není o rakovině, ale o velice vážném stavu. 1. naše dcera měla před 12 lety autoimunitní hepatitidu, 40x zvýšené jaterní testy, sice dostávala kortikoidy, ale byly jí poměrně brzy vysazeny. Nasadili jsme jí opravdu tvrdou dietu, kterou naštěstí dodržovala, bylo jí teprve 11 :). Dneska je už dávno zcela zdravá. Doktorka se pokaždé divila, jak má výborné výsledky atd. 2. můj bratr, měl "léčenou" cukrovku a vysoký tlak do té míry, že už nemohl skoro chodit měl oteklé nohy až do poloviny břicha, doslova mu z těch nohou teklo do bot - asi lymfa? Nohy měl skoro černé plné velkých mokvajících ran. Dnes ( je to přes 3 měsíce ), má v pořádku cukr i tlak bez prášků, nohy zhojené v podstatě bez jizvičky, neoteklé samozřejmě, barva v podstatě normální, běhá a skotačí, je mu zkrátka dobře. Možná už by teď neměl minimálně jednu nohu po koleno :(. Na to mu stačily 3 desetidenní hladovky o vodě (Malachov - Léčebné hladovění) přerušené 5ti denními návratovkami a následně zdravou stravou a zeleným ječmenem,lněným olejem s tvarohem a pitím čisté vody a bylinných a zelených čajů + na ty rány medové zábaly. Vůbec mu to nevadí, je šťastný jako blecha a to se mi nedávno svěřil, že byl před tím zralý na sebevraždu :/. Takže to jen pro příklad, jak si tělo dokáže pomoct samo, když mu dáme možnost. Další videa o vyléčení na youtube jsou ještě např. pod heslem the truth about cancer. Kdybyste si chtěla třeba promluvit po telefonu, můžu Vám zavolat, mám paušál. Jen chci zdůraznit, že nic neprodávám :D. A ještě jedna věc, kdyby mu zavedli sondu do žaludku, tak by se tam daly nacpat ty nejúžasnější léčivé potraviny, které ovšem většinou jsou zároveň dost nechutné. To je asi zatím v kostce vše. Přeji vám všem hodně sil a správných rozhodnutí, aby vše dobře dopadlo! K.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.