| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivo, měla jsem na jedné noze provazce, prostě naběhnuté žíly, hlavně teda jednu na holenní kosti, od kotníku až ke koleni, klikatou, hnusnou. Na stehnech nic, ale v létě se mi udělala v třísle boule, zjistila jsem, že je to asi křečák, tak to už mě donutilo, normálně to šlo laserem, tu žílu v třísle nějak přerušili nebo vytáhli, je tam jen jeden neviditelný řez v té rýze. Nevím, proč to u tebe nepůjde laserem. Bylo po tom hodně vpichů, dejme tomu tak milimetr dva v průměru, to zmizelo bez jakýchkoliv stop. Pokud teda jde o aktivitu a režim, punčochu jsem nosila a převlíkala velmi poctivě, prášky brala taky, pohyb mi vyloženě doporučovali, takže, jak jsem psala, běhala jsem za týden po operaci, doktor sice říkal, že s během mám počkat do vytažení stehů, ale viděla jsem, že je to srostlé a vytažení bylo stejně na mě, nechala jsem to tam o pár dní dýl pro jistotu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.