| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já se tedy přiznám, že pokud bych k někomu ještě neměla vytvořený vztah a na něj ucelený názor, tak takové chování ho u mě asi odepíše. Myslím tím třeba v práci, v kamarádském okruhu, u partnera je to jasné. A u nezadaných taky, tam je to celkem jedno, ale tady šlo o to, že ten jeden chlap byl ženatý a náhodou se zrovna neúčastnila jeho manželka, která do té skupiny patří skoro víc, než on. A možná ani k ničemu nedošlo, jen prostě celá skupina ví, že strávil noc jinde s jinou ženou.
Před pár lety se kvůli něčemu podobnému v mém okolí rozpadly nakonec 2 rodiny s dětmi. Manželka toho chlapa třeba byla na stejné akci jako milenka a oni si odskočili zasouložit doslova za roh. Celá parta je musela krýt a nastávaly hodně trapné situace a nejvíc ztrapňovaná byla ta manželka. Tam se ti lidi ale vídali pravidelně, což tady nehrozí. A už spolu stejně zas nejsou.
Prostě mi vadí, když se tyhle věci dějou na očích dalším lidem, kteří znají i toho partnera.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.