| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemusela jsem být dobře pochopena užitím slova kultura, měla jsem na mysli kulturu jako soubor chování lidské skupiny. Každý prostě nějakým způsobem uchováváme vzpomínky na zemřelé, hrob je srozumitelný a při náhlém odchodu milovaného řešitelný. Generace po tisíce let to nedělaly jinak. Hrob, kam chodím já, vznikal dlouho, má hezký reliéf, je z něho výhled do krajiny, ukládala jsem téměř po roce a půl, dřív jsem to nedokázala.
Zvažovala jsem i divoký rozptyl, nakonec v časech zdravé bláhovosti a veselí něco takového v legraci padlo, ale jak říkám.. to není snadné, kdo nedržel urnu v ruce, neví to.
Jestli bude v diskusi zmíněná mít pocit, že by se to mělo stát, je to na ní. Může tatínka, až bude dospělá, zajet rozprášit na Petru Fagaras, já na to nemám ani právo, ani sílu ani peníze.

Osobní příspěvek jsem přidala jako poděkování těm, které se mě zastaly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.